Kontakt

Borlänge
Målaregatan 10,
784 33 Borlänge.
Tfn.växel:0243-945 00                                                                      
Fax: 0243-21 99 95              

Stockholm
Tyskbagaregatan 4, 4tr
102 44 Stockholm 
Tfn. växel: 08- 21 21 82

Göteborg
Vasagatan 45
411 37 Göteborg
Tfn. växel: 031-28 76 60
Fax: 031-7083434

           




  • Bild på Marie Öhrstedt Marie Öhrstedt - VD Tel/Mobil: 0243-945 20 / 0720-50 21 05 E-post: marie.ohrstedt@shvab.se
  • Bild på Mathias Johansson Mathias Johansson - Operativ Chef Tel/Mobil: 0243-945 50 / 0720-50 98 22 E-post: mathias.johansson@shvab.se
  • Bild på Börje Eriksson Börje Eriksson - Chefsläkare Chefsläkare (=medicinskt ansvarig läkare) Tel/Mobil: 070-5725734
  • Bild på Maja Parker Maja Parker - Kvalitets- och anbudsansvarig Tel/Mobil: 070-4192360 / 08-212238 E-post: maja.parker@shvab.se
  • Bild på Eli Fröyen-Stenberg Eli Fröyen-Stenberg - Konsultchef Kundansvar, bemanning, rekrytering. Tel/Mobil: 0243-945 30 / 073-2706744 E-post: eli@shvab.se
  • Bild på Emma Ågren Emma Ågren - Konsultchef Kundansvar, bemanning och rekrytering. Tel/Mobil: 0243-945 47 / 072-050 92 15 E-post: emma.agren@shvab.se
  • Bild på Marie Bjuhr-Pettersson Marie Bjuhr-Pettersson - Teamledare/Konsultchef Kundansvar, bemanning och rekrytering. Tel/Mobil: 0243-945 44 / 070-3197250 E-post: marie@shvab.se
  • Bild på Marcus Riesel Marcus Riesel - Konsultchef Kundansvar, bemanning och rekrytering. Tel/Mobil: 0243-945 49 / 073-960 59 77 E-post: marcus.riesel@shvab.se
  • Bild på Matilda Hedin Matilda Hedin - Konsultchef Kundansvar, bemanning, rekrytering. Tel/Mobil: 0243-945 46 / 070-3833130 E-post: matilda@shvab.se
  • Bild på Per Ellberg Per Ellberg - Konsultchef Kundansvar, bemanning, rekrytering. Tel/Mobil: 00243-945 19, 072-402 38 66 E-post: per.ellberg@shvab.se
  • Bild på Julia Åkerström Julia Åkerström - Konsultchef Kundansvar, bemanning, rekrytering. Tel/Mobil: 0243-945 48 / 072-0504873 E-post: julia.akerstrom@shvab.se
  • Bild på Emil Norling Emil Norling - Sälj- och marknadsassistent Tel/Mobil: 0243-945 46 / 070-383 31 30 E-post: emil.norling@shvab.se
  • Patrik Sundin - Ekonomichef Ekonomi/löner/avtal, administration, boendefrågor Tel/Mobil: 0243-945 00 E-post: ekonomi@shvab.se
  • Bild på Jonas Sörbu Jonas Sörbu - Ekonom Ekonomi/löner/avtal, administration, boendefrågor Tel/Mobil: 0243-945 00 E-post: ekonomi@shvab.se
  • Bild på Johanna Åberg Johanna Åberg - Ekonomiassistent Ekonomi, administration. Tel/Mobil: 0243-945 00 E-post: ekonomi@shvab.se
  • Joel Norling - Rekryteringsassistent Tel/Mobil: 0243-945 00 E-post: info@shvab.se
  • Bild på Anna-Maria Hjorth Anna-Maria Hjorth - Rekryteringsassistent Tel/Mobil: 076-111 20 49 E-post: anna-maria.hjort@doccare.se