Kontakt

Bemanning
T
: 010-178 36 00
F: 0243-21 99 95  
E: info@shvab.se  

Ekonomi
T
: 010-178 36 40
Eekonomi@shvab.se  

Stockholm
Barnhusgatan 22
111 23 Stockholm

Borlänge
Målaregatan 10
784 33 Borlänge            

Göteborg
Vasagatan 45
411 37 Göteborg

           




  • Bild på Marie Öhrstedt Marie Öhrstedt - VD Tel/Mobil: 010-178 36 10, 072-050 21 05 E-post: marie.ohrstedt@shvab.se
  • Bild på André Ollas André Ollas - Konsultchef Tel/Mobil: 010-178 36 04, 073-270 67 44 E-post: andre.ollas@shvab.se
  • Anna Boman - Konsultchef Tel/Mobil: 010-178 36 45, 070-383 31 30 E-post: anna.boman@shvab.se
  • David Holst - Konsultchef Tel/Mobil: 010-178 36 14, 070-764 94 65 E-post: david.holst@shvab.se
  • Bild på Filippa Isaksson Filippa Isaksson - Konsultchef Tel/Mobil: 010-178 36 09, 070-419 23 61
  • Bild på Martina Hill Martina Hill - Konsultchef Tel/Mobil: 010-178 36 12, 072-050 92 15 E-post: martina.hill@shvab.se
  • Bild på Mia Tillman Åkerström Mia Tillman Åkerström - Konsultchef Tel/Mobil: 010-178 36 05, 070-319 72 50 E-post: mia.tillman@shvab.se
  • Bild på Nilay Sonel Nilay Sonel - Konsultchef Tel/Mobil: 010-178 36 08, 070-383 22 42 E-post: nilay.sonel@shvab.se
  • Bild på Per Ellberg Per Ellberg - Konsultchef Tel/Mobil: 010-178 36 03, 072-402 38 66 E-post: per.ellberg@shvab.se
  • Bild på Susanna Mehmedi Susanna Mehmedi - Konsultchef Tel/Mobil: 010-178 36 11, 070-419 23 62 E-post: susanna.mehmedi@shvab.se
  • Frida Eklund - Rekryteringsassistent Tel/Mobil: 010-178 36 07, 076-111 20 49 E-post: frida.eklund@shvab.se
  • Bild på Maja Parker Maja Parker - Kvalitets- och anbudsansvarig Tel/Mobil: 010-178 36 02, 070-419 23 60 E-post: maja.parker@shvab.se
  • Jens Göransson - Ekonomichef Tel/Mobil: 010-178 36 41, 072-050 48 74 E-post: jens.goransson@shvab.se
  • Bild på Victoria Cunelius Victoria Cunelius - Ekonomiassistent Tel/Mobil: 010-178 36 42, 072-215 48 48 E-post: victoria.cunelius@shvab.se
  • Simon Widberg - Ekonomiassistent Tel/Mobil: 010-178 36 40 E-post: simon.widberg@shvab.se
  • Bild på Johanna Åberg Johanna Åberg - Boendehandläggare Tel/Mobil: 010-178 36 43, 070-191 96 19 E-post: johanna.aberg@shvab.se
  • Bild på Sofia Askari Sofia Askari - Affärsområdeschef Föräldraledig