Kontakt

Borlänge
Målaregatan 10
784 33 Borlänge
Telefon vx: 0243-945 00
Fax: 0243-21 99 95              

Stockholm
Barnhusgatan 22
111 23 Stockholm
Telefon vx: 08-21 21 82

Göteborg
Vasagatan 45
411 37 Göteborg
Telefon vx: 031-28 76 60

           




  • Bild på Marie Öhrstedt Marie Öhrstedt - VD Tel/Mobil: 0243-945 20, 072-050 21 05 E-post: marie.ohrstedt@shvab.se
  • Sofia Askari - Affärsområdeschef Tel/Mobil: 08-121 510 84, 070-664 50 06 E-post: sofia.askari@shvab.se
  • Bild på Eli Fröyen-Stenberg Eli Fröyen-Stenberg - Konsultchef Kundansvar, bemanning, rekrytering. Tel/Mobil: 0243-945 30, 073-270 67 44 E-post: eli@shvab.se
  • Bild på Nilay Sonel Nilay Sonel - Konsultchef Kundansvar, bemanning, rekrytering Tel/Mobil: 08-21 21 82, 070-419 23 62 E-post: nilay.sonel@shvab.se
  • Bild på Marie Bjuhr-Pettersson Marie Bjuhr-Pettersson - Konsultchef Kundansvar, bemanning och rekrytering. Tel/Mobil: 0243-945 44, 070-319 72 50 E-post: marie@shvab.se
  • Bild på Magdalena Dahlberg Magdalena Dahlberg - Konsultchef Kundansvar, bemanning, rekrytering. Tel/Mobil: 08-21 22 46, 070-419 23 61 E-post: magdalena.dahlberg@shvab.se
  • Pauline Mann - Konsultchef Kundansvar, bemanning, rekrytering. Tel/Mobil: 08-121 510 82, 070-383 22 42 E-post: pauline.mann@shvab.se
  • Bild på Julia Åkerström Julia Åkerström - Konsultchef Kundansvar, bemanning, rekrytering. Tel/Mobil: 0243-945 48, 072-050 48 73 E-post: julia.akerstrom@shvab.se
  • Bild på Per Ellberg Per Ellberg - Konsultchef Kundansvar, bemanning, rekrytering. Tel/Mobil: 0243-945 19, 072-402 38 66 E-post: per.ellberg@shvab.se
  • Martina Hill - Konsultchef Kundansvar, bemanning, rekrytering. Tel/Mobil: 08-121 510 83, 072-050 92 15 E-post: martina.hill@shvab.se
  • Bild på Emma Ågren Emma Ågren - Konsultchef Föräldrarledig
  • Bild på Maja Parker Maja Parker - Kvalitets- och anbudsansvarig Tel/Mobil: 08-21 22 38, 070-419 23 60 E-post: maja.parker@shvab.se
  • Patrik Sundin - Ekonomichef Tel/Mobil: 0243-945 00 E-post: ekonomi@shvab.se
  • Bild på Jonas Sörbu Jonas Sörbu - Ekonom Ekonomi/löner/avtal, administration Tel/Mobil: 0243-945 00 E-post: ekonomi@shvab.se
  • Bild på Johanna Åberg Johanna Åberg - Ekonomiassistent Ekonomi, administration, boendefrågor Tel/Mobil: 0243-945 00 E-post: ekonomi@shvab.se
  • Bild på Emil Norling Emil Norling - Sälj- och marknadsassistent E-post: emil.norling@shvab.se
  • Bild på Anna-Maria Hjorth Anna-Maria Hjorth - Rekryteringsassistent Tel/Mobil: 076-111 20 49 E-post: anna-maria.hjort@shvab.se
  • Erika Sandell - Administratör E-post: erika.sandell@shvab.se