Kontakt

Borlänge
Målaregatan 10
784 33 Borlänge
Telefon vx: 010-178 36 00
Fax: 0243-21 99 95              

Stockholm
Barnhusgatan 22
111 23 Stockholm
Telefon vx: 010-178 36 00

Göteborg
Vasagatan 45
411 37 Göteborg
Telefon vx: 010-178 36 00

           




  • Bild på Marie Öhrstedt Marie Öhrstedt - VD Tel/Mobil: 010-178 36 10, 072-050 21 05 E-post: marie.ohrstedt@shvab.se
  • Bild på Sofia Askari Sofia Askari - Affärsområdeschef Läkarbemanning Tel/Mobil: 010-178 36 01, 070-664 50 06 E-post: sofia.askari@shvab.se
  • Bild på Pauline Mann Pauline Mann - Konsultchef Kundansvar, bemanning, rekrytering. Tel/Mobil: 010-178 36 08, 070-383 22 42 E-post: pauline.mann@shvab.se
  • Bild på Martina Hill Martina Hill - Konsultchef Kundansvar, bemanning, rekrytering. Tel/Mobil: 010-178 36 12, 072-050 92 15 E-post: martina.hill@shvab.se
  • Bild på André Ollas André Ollas - Konsultchef Kundansvar, bemanning, rekrytering. Tel/Mobil: 010-178 36 04, 073-270 67 44 E-post: andre.ollas@shvab.se
  • Bild på Susanna Mehmedi Susanna Mehmedi - Konsultchef Kundansvar, bemanning, rekrytering. Tel/Mobil: 010-178 36 11, 070-419 23 62 E-post: susanna.mehmedi@shvab.se
  • Bild på Magdalena Dahlberg Magdalena Dahlberg - Konsultchef Kundansvar, bemanning, rekrytering. Tel/Mobil: 010-178 36 09, 070-419 23 61 E-post: magdalena.dahlberg@shvab.se
  • Bild på Per Ellberg Per Ellberg - Konsultchef Kundansvar, bemanning, rekrytering. Tel/Mobil: 010-178 36 03, 072-402 38 66 E-post: per.ellberg@shvab.se
  • Bild på Julia Åkerström Julia Åkerström - Konsultchef Kundansvar, bemanning, rekrytering. Tel/Mobil: 010-178 36 06, 072-050 48 73 E-post: julia.akerstrom@shvab.se
  • Bild på Mia Tillman Åkerström Mia Tillman Åkerström - Konsultchef Kundansvar, bemanning, rekrytering. Tel/Mobil: 010-178 36 05, 070-319 72 50 E-post: mia.tillman@shvab.se
  • Bild på Maja Parker Maja Parker - Kvalitets- och anbudsansvarig Föräldraledig Tel/Mobil: 010-178 36 02, 070-419 23 60 E-post: maja.parker@shvab.se
  • Bild på Patrik Sundin Patrik Sundin - Ekonomichef Tel/Mobil: 010-178 36 41, 072-050 48 74 E-post: patrik.sundin@shvab.se
  • Bild på Victoria Cunelius Victoria Cunelius - Ekonomiassistent Löner Tel/Mobil: 010-178 36 42, 072-215 48 48 E-post: victoria.cunelius@shvab.se
  • Bild på Johanna Åberg Johanna Åberg - Ekonomiassistent Boendefrågor Tel/Mobil: 010-178 36 43, 070-191 96 19 E-post: johanna.aberg@shvab.se
  • Bild på Anna-Maria Hjorth Anna-Maria Hjorth - Rekryteringsassistent Rekrytering Tel/Mobil: 010-178 36 07, 076-111 20 49 E-post: anna-maria.hjorth@shvab.se
  • Bild på Erika Sandell Erika Sandell - Administratör E-post: erika.sandell@shvab.se
  • Bild på Nilay Sonel Nilay Sonel - Konsultchef Föräldraledig